Ponuka

BYAS ošetrenie pleti

( BYAS SENSATION FACE LIFTER)

revolučná novinka, ktorá pomože pokožke znovuzískanie mladistvého vzhľadu.

BYAS je revolučný systém starostlivosti o pleť, ktorý používa účinnú koncepciu iontoforézy k tomu aby účinné látky špeciálnych výrobkov BYAS mohli preniknúť do hlbších vrstiev pokožky.

Má tri fázy .Prvou je čistenie a detoxikácia. Bionic Lifter s iontoforézou tvorenou negatívnzm galvanickým prúdom ( galvanický prúd- iontoforéza sa v medicíne používa na liečebné účely) hlbkovo čistí a detoxikuje pleť v spolupráci s účinnými látkami séra BYAS PURIFYLING DETOX.

Druhou je výživa a vyhlazdovanie. Bioniclifter s iontoforézou umožňuje prienik účinných látok séra Rejuvenating Supreme ( kyselina hyaluronova) až do medzibunečných priestorov. Dodaná kys.hyaluronová je schopná viazať až 1000- násobne viac vlhkosti než je jej vlastná hmotnosť. Obnovuje produkciu fibroplastov, stimuluje tvorbu kolagénu, navráti pokožke stratený objem, pružnosť a štruktúru.

Treťou je ochrana a obnovenie. V poslednom kroku sa exkluzívna kombinácia morských rias stará o optimálnu ochranu vrchných vrstiev pokožky a o nočnú regeneráciu pleti.

Používanie je individuálne, záleží na stave pokožky.

( ošetrenie nieje vhodné pre klientky: v tehotenstve, so strojčokom na srdci, so zubnými inplantátmi ( nové do pol roka), so silnými zápalmi na pleti ( ťažká forma akné ap.)

Bonus pre moje stále klientky: 10 % na ošetrenie BYAS

do apríla 2014.

................................................................................................................

špeciálna masáž Gua - sha

 

Gua sha je technika tradičnej medicíny používaná v Ázií. Je to vysoko účinná metóda pre revitalizáciu pleti. Používajú sa pri nej špeciálne škrabky vyrobené z rohoviny byvola vodného ( parohy, kopyta )

Gua sha odzrkadľuje celkovú orientálnu medicínu. Je úžasná na detox a prečistenie pleti, prečisťuje krv a vyťahuje jedy a ťažke kovy z pleti. Je silne protizápalová.

Počas masáže sa stimulujú aj akupunktúrne body na pleti. Pohybmi technikou gua sha sa pokožka krásne prekrví, spustí sa pohyb lymfy a nežiaduce toxíny a patogény sa vyplavia z tela.

Gua sha je excelentná na detoxikáciu a prečistenie pokožky. Rovnako prečisťuje krv a zbavuje pokožku škodlivín. Podporuje cirkuláciu krvi.

Pri aplikácií sa používa spolu so škrabkami aj prírodný olej. Pleť po masáži zostáva prekrvená, napnutá a hladká.

...............................................................................................................

 

3D mihalnice

3D mihalnice sú vyrobené zo syntetického polyesteru, ktorý je vytvarovaný a vyleštený tak, aby bol zabezpečený ich prirodzený vzhľad a príjemný pocit. Pri dodržaní odpovedajúcej starostlivosti môžu vydržať tak dlho ako prírodná mihalnica, ku ktorej je umelá prilepená.

Množstvo nadstavených mihalníc a dosiahnutie určitého looku je závislé od množstva prírodných vlastných mihalníc.Tak ako vlasy sú mihalnice v cykle obmieňania.Cyklus je u každej klientky iný- individuálny. Prírodná mihalnica vypadáva každých 6 až 8 týždnov a je nahradená rastom novej mihalnice.Kedže každý deň starácame niekoľko málo mihalníc, je obyčajne potrebné každé 3-4 týždne čiastočné doplnenie.

Na očiach ich necítite, sú ako Vaše prirodné mihalnice.Používané lepidlá sa nevyparujú a nedráždia.3D LASHES sú vhodné aj pre klientky, ktoré nosia kontaktné šošovky alebo sú po operácií očí.

Pred aplikáciou je potrebné byť nenalíčená.Mihalnice by mali byť očistené bezolejovým odličovačom.

Pri odstránení mihalníc sa používa špeciálny odstraňovač a trvá to len niekoľko minút.Nieje vhodné odstraňovať si mihalnice nasilu, predídete tým poškodeniu prírodných mihalníc.

................................................................................................................

Doprajte svojej pleti niečo tak prirodzené
a pritom tak vzácne ako je KYSLÍK

Kyslíkové ošetrenie pleti - oxygenoterapia (zlepšuje elasticitu pokožky, tvorbu
kolagénu, hojenie, hydratáciu a vypnutie kontúr ) v novom salóne krásy

Ďalej ponúkame:

  • líčenie a úprava vlasov na rôzne príležitosti
  • hĺbkové ošetrenie pleti maskami a sérami
  • kozmetické poradenstvo starostlivosti o pleť
  • masáž tváre, krku, dekoltu a masáž očného okolia
  • ošetrenie rúk - saténová kúra, kyslíková kúra
  • samostatné ošetrenie dekoltu
  • minikurz líčenia